Uzależnienie od leków nasennych u 86-latki

Mam problem z babcią. Ma 86 lat, od 40 lat zażywa leki nasenne i wiele innych.Nie wiem jak rozpocząć leczenie babcii, w domu są wieczne awantury, wyzywa mnie, obwinia o wszystko, chowa tabletki, zabiera je ze sobą gdzie nie wyjdzie. Jest uzależniona od lekow nasennych. Wieczorem (pora tabletek) zaczyna się piekło, wyzywanie, agresja itd. Rano nie pamieta nic. Chce zakonczyc ten horror, lecz gdy tylko porusze temat tabletek leca wyzwiska w moja strone. chowa tabletki w miesie nawet . POMOCY !

Dzień dobry.

Nie ma jakiejkolwiek szansy na wyleczenie osoby, która, jak Pani pisze, nie ma żadnej do tego motywacji. W tej sytuacji trzeba w pierwszej kolejności zadbać o własną kondycję psychiczną. Warto więc poszukać pomocy dla siebie - najlepiej zajmujących się problemami uzależnień i współuzależnień.

Pozdrawiam.