Uzależnienie od pornografii a terapia na NFZ

dobry wieczór, Jestem uzależniony od pornografii, Ostatnio chciałem się zarejestrować do psychologa na nfz. Nie mam tak dużo pieniędzy by przeznaczyć na terapie, Problem jest wtym że potrzebne jest skierowanie do takiego lekarza.. do kazdego psychologa na nfz bede potrzbowal skierowanie ?? czy takie skierowanie dostane od lekarza rodzinnego ?? dlugo sie czeka na taką wizytę i czy to będzie normalna terapia ?? mam dziewczyne studiuje i troche przez to boje się o mój związek, nie chce być uzalez.

Witam, lekarz POZ lub lekarz psychiatra wystawia Panu skierowanie do psychologa w ramach NFZ, następnie zapisuje się Pan do Poradni, średni czas oczekiwania na wizytę to max ok 1 miesiąca.Dobrze że się Pan zdecydował mam nadzieję że praca z psychoterapeutą przyniesie efekt, jest także coraz szersza oferta Mitingów AS.Pozdrawiam.

Witam Pana serdecznie,
Niestety, jeśli chce Pan korzystać z usług psychologa na NFZ jest potrzebne skierowanie (na przykład od lekarza rodzinnego). Jeśli mieszka Pan w Poznaniu lub okolicach zapraszam do Poradni Seksuologii i Patologii Współżycia, zajmuję się terapia zaburzeń i problemów seksualnych. Terapia będzie miała takie standardy, jak w gabinecie prywatnym, a przynajmniej mieć powinna. Co do oczekiwań na wizytę, niestety czas może być różny.
Proszę pamiętać, że nie jest Pan sam, a prosić o pomoc to nie wstyd.