W jaki sposób leczyć częste oddawanie moczu u dziecka?

Proszę o pomoc gdzie jeszcze mogę udać się z córką która od pół roku skarży się na bardzo częste oddawanie moczu jesteśmy pod kontrolą neurologa który zlecił vesikare bez efektu badania krwi i moczu ok dopiero teraz z domowej zbiórki moczu wyszło białko rozkaz krwi ok córka ma powiększona wątrobę i śledzie do 120 mm. Proszę o pomoc co mam dalej robić.

Nie znam wieku dziecka; ponadto proponuję aby lekarz prowadzący ustalał z Panią i córką dalsze propozycje i postępowanie.
Bez znajomości dokumentacji pacjenta nie jestem w stanie nic zasugerować.