W jaki sposób leczyć kaszel z brązową wydzieliną?

Szanowni Państwo, dokładnie rok temu się przeziębiłem. Zaczęło się od kaszlu , potem doszły mdłości , a na końcu wymioty. Najpierw dostałem antybiotyk na infekcję dróg oddechowych. Kolejnie zrobiłem test na helicobacter, dostałem na to antybiotyki i pompy. Od zakończenia leczenia mijają dwa miesiące , a ja nadal nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Wystarczy , że zacznę kaszleć i wymiotuję, a jak już zacznę to wymiotuję cały dzień, aż zaczyna mnie trząść, dostaję dreszczy i nie mogę przejść 5 metrów. Kaszel zawsze jest związany z paskudną, brązowo-siną wydzieliną , a mdłości dokuczają prawie cały dzień. Jakiej choroby mogą to być objawy i do jakiego specjalisty powinienem się udać? Pozdrawiam Borys

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można zalecic odpowiednia diagnostyke