W jaki sposób leczyć tę senność?

witam,mam 33 lata i od wielu lat meczy mnie senność ogromna,która utrzymuje sie non stop,oczy mi sie kleją cały dzienmógłbym spac cały dzien i noc i i budze sie dalej spiacy,najbardziej uporczywe jest dla mnie to ze mam taki brak koncentracji i normalnie odpływam,piach za oczami to norma,robilem sobie troche badan np tsh,tk,cukier,morfologia,ob,eeg,witamina d,badania na wątrobe,nerki,wszystko gra,meczy mnie ta sennosc totalnie,kiepsko mi sie funkcjonuje,depresji tez raczej nie mam ani nerwicy,mo
MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Witam,

nie wykluczałbym depresji nawet w przypadku braku obniżonego nastroju. Istnieją formy depresji, gdzie obniżenie nastroju nie jest podstawowym objawem a na plan pierwszy wysuwają się inne objawy (jak np obniżenie energii, wzmożona męczliwość, senność w ciągu dnia, zaburzenia snu w nocy oraz zmiany w zakresie apetytu).
Do zaburzeń nerwicowych zalicza się również neurastenię- której głównymi objawami może być męczliwość psychiczna i nadmierna senność.

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy