W jaki sposób leczyć zaburzenia erekcji powstałe w wyniku włożenia wibratora w odbyt?

Witam kilka miesiecy temu podczas sexu z partnerka swoja włożyłem sobie w odbyt jej wibrator . Teraz czuję , że mam luzny odbyt ciezko mi sie chodzi i mam niepelną erekcję . Czuję bardzo duży dyskomfort oraz mam uczucie depresji . Od czego zacząć żeby to wyleczyć ??

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który wstępnie oceni sytuację i poleci dalsze kroki.
Może być to także lekarz seksuolog.

Pozdrawiam!