O czym mogą świadczyć zaburzenia erekcji?

witam mam zapytanie mam od roku ponad się nie masturbuje ani nie oglądam pornografii spotykam się od pewnego czasu z piękną dziewczyną i mam problem gdy się całujemy przytulamy nie czuje nic żadnej przyjemności do tego mój penis wcale nie reaguje prosze o pomoc

W poście nie jest podana lokalizacja, więc nie potrafię polecić stosownego lekarza.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com, Poznań. 5/17