W jaki sposób rozjaśnić wąsy?

Mam problem bo mam wąsy i bardzo widoczne wszyscy się ze mnie śmieją i bardzo cierpię z tego powodu. Nie chce usuwać więc proszę mi NIE DORADZAĆ USUWANIA! Proszę tylko o poradę jak mogę je rozjaśnić żeby nie były widoczne. Proszę o konkretną odpowiedź!

Witam. Jeśli nie chce Pani zdecydować się na depilację proponuję zaopatrzyć się w specjalne, dostępne w drogeriach kremy do rozjaśniania włosków.