W jaki sposób uzupełnić braki zębowe?

Witam. Czy istnieje jakakolwiek nadzieja na to że moje zęby można jeszcze uratować? Niestety, nie posiadam większość zębów z tyłu. Posiadam sam przód tylko i wyłącznie, od 5 dolnej z lewej strony do prawej, oraz górne od czwórki z lewej do trójki z prawej. Niestety, reszta to korzenie oraz jakieś resztki. Do tego mam zepsutą czwórke z lewej strony na górze oraz jedyne z dwóch stron. Rodzice woleli karmić mnie tabletkami zamiast zabrać do dentysty, a teraz nie wiem czy nie jest za późno już.

Witam,
nigdy nie jest za późno , i zawsze można znaleźć jakąś opcję leczenia. Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do gabinetu stomatologicznego zajmującego się kompleksową odbudową zgryzu. Tam specjaliści przeprowadzą pełną diagnostykę i omówią z Panem plan leczenia.
Najczęściej i najbardziej komfortowo utracone zęby można odbudować przy pomocy implantów. Dzięki tej opcji pacjent otrzymuje uzupełnienie naśladujące naturalne zęby.
pozdrawiam,
lek.stom.Łukasz Wojszwiłło