W jaki sposób wznowić laktację?

witam! mam pytanie odnośnie przywrócenia laktacji,2 msc temu zakończyłam karmienie piersią,gdy ścisnę sutka leci dalej tzw "siara". Czy jest możliwość wznowić laktację ? jak tak to w jaki sposób ? Dziękuje z góry.

Warto pić dużo wody mineralnej ok1,5-2 litry dziennie, herbatki laktacyjne ewentualnie skontaktować się z doradcą laktacyjnym, który oceni szanse na wznowienie laktacji. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)