Czy laktacja może być jeszcze aktywna?

Witam. 20 miesięcy temu urodziłam dziecko. Nie karmiłam piersią bo nie chciałam, pokarm szybko zanikł. Jednak ostatnio córka ścisnęła mnie za pierś i pojawiła się plamka mleka. Co to może oznaczać? Czy to normalne? Czytałam że niektóre kobiety tak mają

Zdarza się, że aktywność laktacyjna jest zachowana, mimo braku stymulacji przez karmienie piersią. Sugeruję kontakt z ginekologiem i oznaczenie stężenia prolaktyny.