Wady postawy u 6,5-letniego dziecka

Syn ma 6,5 lat, stawia stopy do srodka,najbardziej lewa. Czy jest jesczce szansa by mu to 'naprawic' ? Do tej pory mowiono ze minie,fakt w wiekszosci minelo jednak wciaz problem istnieje. Czy to nie za pozno?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę w Poradni wad postawy i u ortopedy, gdzie ustala odpowiednie postępowanie, zestaw cwiczen. Mysle ze problem można jeszcze rozwiązać.
Pozdrawiam