Wątroba echo strukturalnie zrównana z nerką prawą
USG JAMY BRZUSZNEJ Witam, mam 20 lat i jestem po przebytej chorobie WZW B na kontrolnym usg dr znalazła na wątrobie jakiś ruchomy Polip(nie znalazła go 2 raz) też to widziałam tak jakby krostka na wątrobie 1. wątroba echo strukturalnie zrównana z nerką prawą 2.podkreślony rysunek triad wątrobowych,3. pęcherzyk żółciowy cienkościenny,podgięty w okolicy przy szyjkowej z widoczną echogeniczną żółcią oraz zespołem poj wysokich ech wew. cholesteroloza? microlithiasis incidiens print. PŻW 5mm, .

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wynik prawidłowy. To co Państwo widzieliście mógł być artefakt.
Pozdrawiam.