Wewnętrzne drętwienia zaraz obok kręgosłupa na wysokości łopatek

Witam na wysokości łopatek mam wewnętrzne drętwienia zaraz obok kręgosłupa, skórę czuję tylko tak jakby w środku mnie paraliżowało, byłam u neurologa który zapisał czopki bicloberl i baclofen z tego dostałam arytmii bo mam złożoną wrodzoną wadę serca. W przyszłym tygodniu idę do innego neurologa i chciałabym skierowanie na tomografię tylko nie wiem czy to mnie kwalifikuje? Dzieje mi się to od ok 3 lat jest coraz gorzej, kilka razy dziennie po 5 min. kiedyś uczestniczyłam w wypadku drogowym.

Dobrze byłoby zrobić to badanie tomograficzne ale dobrze dodatkowo zwykłe rtg . Można zbadać ortopedycznie w kierunku dysfunkcji stawów międzykręgowych - możliwe, że po wypadku. Wszelkie manipulacje na kręgosłupie dopiero po rtg kręgosłupa.