Węzły chłonne wnęk płucnych oraz śródpiersia niepowiększone

Wezly chlonne wnek plucnych oraz srodpiersia niepowiekszone Czesci kostne bez destrukcji nadnercza obustronnie niepowiekszone bez zmian ogniskowych. Bulle rozedmowe w szczytach I gornych polach plucnych. Obustronnie pojedyncze drobne zwloknienia podoplucnowo oraz drobne zwloknienie w seg 8 PL

Proszę z wynikiem pójść do lekarza rodzinnego.
Bez znajomości dolegliwości, objawów oraz możliwości zbadania pacjenta niewiele można powiedzieć i tym bardziej interpretować wynik badania.

Stwierdzono w badaniu rozedmę - bulle rozedmowe