Widoczna niewielka wypuklina modelująca worek oponowy
Witam. Mam problem z kręgosłupem szyjnym... Robiony był rezonans, Jedynie na poziomie C3/4 widoczna jest niewielka wypuklina modelująca worek oponowy. Czy od tego mogą być zawroty, ból głowy i podczas siedzenia lub stania ucis na nerw promieniujacy do głowy?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Witam, z wynikiem badania należy zgłosić się do lekarza kierującego / neurologa. Samo modelowanie worka oponowego ma raczej niewielki związek z opisywanymi dolegliwościami, ale również wymaga leczenia i rehabilitacji.