Widoczne nieliczne ogniska hiperintensywne w obrazach sekwencji o długich TR

Obustronnie w istocie białej półkul mózgu podkorowo i okołokomorowo widoczne nieliczne ogniska hiperintensywne w obrazach sekwencji o długich TR, wielkości od 3 do 5x 4mm (na poziomie trójkąta komory bocznej prawej). Ciało modzelowate wąskie, o prawidłowym sygnale. Układ komorowy w normie szerokości, symetryczny, bez przemieszczeń. Przestrzeń podpajęczynówkowa nieposzerzona. Zbiorniki podstawy i struktury tylnego dołu czaszki w normie. Zwracają uwagę bardzo liczne węzły chłonne w łańcuchach

Do omówienia na pełnej konsultacji, z Lekarzem kierującym, który zna i badał Pacjenta!
Opis MRI jak w opisie, minimalne zmiany, do interpretacji klinicznej.
Do omówienia z NEUROLOGIEM, do pełnej konsultacji.
Pozdrawiam