Wieloletnie problemy z cerą

Dzień dobry Od lat mam problemy z cerą. W wieku nastoletnim nie jest to niczym dziwnym, ale w tej chwili mam 23 lata . Od paru lat nie używam peelingów . W ogóle . Na dłuższą metę mojej skórze nic nie pomaga , jest dobrze tylko w trakcie stosowania jakiś leków bądź maści. Tarczyca , hormony - wszystko w porządku . Mam wrażenie, ze to tak zwana walka z wiatrakami. Pare dni temu zaczęłam się zastanawiać czy mój problem nie jest spowodowany tym, ze nie złuszczam skory .. ? Na mojej skórze nieustannie są jakieś zmiany dlatego po prostu boje się używać peelingów i koło się zamyka . Z góry dziękuje za pomoc

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl

Dzień dobry, w takim przypadku warto rozważyć peeling chemiczny. Czyli substancję nakładaną przez kosmetologa / dermatologa w celu usunięcia martwych komórek nagromadzonych na wierzchniej warstwie naskórka. Dobór odpowiedniego preparatu powinien odbyć się podczas konsultacji zależnie od rodzaju i stopnia zaawansowania Pani problemu. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.