WIelotorbielowatość nerek i karmienie dziecka piersią a osłabienie i zawroty głowy

Witam!Jestem 30-letnią mama 2,5 latka.Oprócz zdiagnozowanej wieloterbielowatości nerek nie choruję, nie łapie infekcji , nie biorę leków, hormonów etc etc.Karmie jeszcze piersia.Od około 3-4 miesiecy odczuwam dość duże zmęczenie, chodze spac z dzieckiem, miewam nudności, bywa, ze kręci mi się w głowie.Od miesiąca pobolewał mnie brzuch w okolicy lewej pachwiny, doszło straszne uczucie pełności, rozbicie, ból z lewej pod żebrami i łopatką.Zarejestrowałam się do ginekologa, czy to dobry wybór?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Bardzo dobrze Pani postąpiła umawiając się na wizytę do specjalisty ginekologa. Tak naprawdę powinna Pani jeszcze udać się do lekarza POZ w celu wykonania podstawowych badań laboratoryjnych.