Wiotkość przegrody międzyprzedsionkowej bez żadnych innych wad

dziś miałam robione UKG serca,zdiagnozowano wiotkość przegrody międzyprzedsionkowej bez żadnych innych wad,lekarka powiedziała że to nie groźne,mam się nie przejmować,boję się że coś mi grozi.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz przeprowadzający badanie oraz mający możliwość zbadania nie widzi zagrożenia w wykrytym zaburzeniu to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.