Wizyta u chirurga szczękowego ze szczękościskiem

witam moje pytanko jest takie w czwartek mnialam usówane dolną 8 z lewej strony a niedziele spuchnełam z prawj strony wczoraj bylam u detysty i powiedziala mi ze mam szczekościsk w wtorek mam do chirurha jak bedzie wygladac taka wizyta u chirurga i czy to jest bolesne bo pewnie znieczulenie mi nic nie da bo z prawej czeczi buzi mam całe dziasła zajete ropą

Witam, prosze sie nie martwic na zapas. Jesli masz szczekoscisk mozliwe,ze bedzie konieczny antybiotyk i cwiczenia rozluzniajace miesnie. Jeśli przyjmujesz antybiotyk i stan sie nie pogarsza mozesz czekac do wtorku, jesli nie, nie czekaj, zglos sie jak najszybciej do chirurga. Powodzenia Aleksandra Bak