Woskowina w uszach 2-latka

Czy to jest normalnie ze u mojego 2 letniego dziecka z uszow nie wyplywa woskowina

nie u wszystkich dzieci wypływa woskowina warto skonsultowac sie z lekarzem pierwszego kontaktu ewentualnie laryngologiem, ktory oceni czy nie zrobił się czop, być może konieczne będzie czyszczenie uszek specjalnym preparatem dostępnym w aptece