Wpływ zestawu słuchawkowego na zdrowie

Jak wpływa zestaw słuchawkowy bezprzewodowy (bluetoth) i przewodowy na zdrowie? Jest ryzyko zachorowania na raka od tego? Opinie na temat komunikacji bezprzewodowej zarówno a telefoni jak i informatyce są różne, jaka pewność że nie powoduje to raka?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko nowotworu jest znikome. Nie powinien Pan mieć zatem powodu do niepokoju.