Wprowadzanie nowych produktów do diety 5-miesięcznego dziecka

Od czego zacząć wprowadzać nowe produkty żywnościowe u 5 miesięcznego dziecka?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Od warzyw i owoców rosnących w Polsce. Warzywa ->ziemniak, marchew, kalarepa, kalafior, szpinak. Owoce -> jabłko, gruszka. Następnie inne warzywa i owoce - brokuł, banan, suszone śliwki, jagody, itd.