Wrażenie opóźnienia w rozwoju

Witam serdecznie. Od zawsze mam wrażenie jakbym był opóźniony w rozwoju bądź niedorozwinięty.. Mam małego penisa, nie mam prawie żadnego zarostu. Mam prawie 20 lat i dalej wyglądam jak dziecko niski ( 173 ) i zero zarostu i mały członek nawet nie mam męskiego głosu. Włosy łonowe i pod pachami mam ale na innych częściach ciała nie za dużo same cieniutkie.. Mam brata 3 lata starszego i pamiętam że jak już miał 18 lat to już miał zarost i 180cm wzrostu +. To samo najstarszy brat. Boję się..Pomocy!

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,pomocna moze byc konsultacja u endokrynologa.warto sie temu przyjrzec.... polecam tez przede wszyskim konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witaj!
Twoje obawy o to że jesteś " niedorozwinięty" nie mają pokrycia w rzeczywistości. Nie wszyscy rozwijamy się w tym samym tempie i dlatego twoje problemy. Wzrost 173 cm to nie jest niski wzrost, natomiast, DŁUGOŚĆ CZŁONKA TRZEBA ZMIERZYĆ ABY OKREŚLIĆ CZY JEST MAŁY. Jeśli chodzi o owłosienie to jest one związane z hormonami i ich ilością w organizmie. Bardzo proszę abyś udał się do seksuologa- urologa na wizytę oraz zrobił poziom hormonów jaki zaleci. Wtedy będzie można postawić kompleksową diagnozę i ewentualnie udzielić pomocy. Pozdrawiam