Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wrażliwość na światło, plamy przed oczami, zawroty głowy i problemy z pamięcią

Mam 24 lata moje problemy to : wysoka wrażliwości na światło, czarne lub białe plamy przed oczami, biała poświata aureola w polu widzenia. CIągłę zawroty głowy przechodzące do problemów z równowagą. Poważne problemy zapamientywaniem, imion, twarzy, o zapamientaniu definicji czy nauki języków obcych niewspominając. Nieraz zapominam nazw przedmiotów jak widelec, wiem jak się nazywa ale nie wiem jak to powiedzieć? Podobno każy ma coś wrodzaju wewnętrznego głosu, A u mnie brak.
24 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Witam serdecznie, Objawy przez Ciebie opisane mogą mieć podłoże psychologiczne lub neurologiczne - niemożliwe jest postawienie wiarygodnej diagnozy przez internet. Radziłabym w pierwszej kolejności udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Cię na badania lub do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy