Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wrażliwość na światło, plamy przed oczami, zawroty głowy i problemy z pamięcią

Mam 24 lata moje problemy to : wysoka wrażliwości na światło, czarne lub białe plamy przed oczami, biała poświata aureola w polu widzenia. CIągłę zawroty głowy przechodzące do problemów z równowagą. Poważne problemy zapamientywaniem, imion, twarzy, o zapamientaniu definicji czy nauki języków obcych niewspominając. Nieraz zapominam nazw przedmiotów jak widelec, wiem jak się nazywa ale nie wiem jak to powiedzieć? Podobno każy ma coś wrodzaju wewnętrznego głosu, A u mnie brak.
24 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam serdecznie, Objawy przez Ciebie opisane mogą mieć podłoże psychologiczne lub neurologiczne - niemożliwe jest postawienie wiarygodnej diagnozy przez internet. Radziłabym w pierwszej kolejności udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Cię na badania lub do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy