Wskaźnik filtracji kłębuszkowej

Robiłam badania moczu i w rubryce: krew wyszło mi 200 Ery/ul a powinno być ujemne. To mnie martwi. Zrobiłam też badania na pracę nerek (Mocznik, Kreatynina, Sód, Potas, Kwas moczowy) i te mieszczą się w normie. Jedyna moja wątpliwość to: Wskaźnik Filtracji Kłębuszkowej jest powyżej 60 ml/min a powinno być 60,0. Proszę o pomoc!

Szanowna Pani,
Wskaźnik filtracji kłębuszkowej (GFR) powinien być wyższy niż 90ml/min. Jeśli jest niższy to wtedy należy zgłosić się do nefrologa.
z poważaniem,
J.Zachwieja