Współpraca zawodowa a uczucia

Od trzech lat bardzo fascynowałam się z dr hab., w lipcu kończyłam studia. Dr hab. był moim promotorem, współpraca przebiegła znakomicie. Nie jest natarczywy, był zawsze gotowy do mojej pomocy, radził i dał wskazówkę. Dzisiaj spotkałam ponownie i teraz zrozumiałam: z fascynacji przerodziło się we mnie zakochanie w nim. Jestem osobą dość powściągliwą i zamierzam otwarcie powiedzieć delikatnie o swoim uczucie do niej, jednak nie wiem czy to dobry pomysł....chyba nie odważę, help!

To rzeczywiście bardzo delikatna sprawa. Warto uważać by zarówno nie zranić uczuć drugiej strony, jak i pozostać wiernym sobie. Naraża się także Pani na odrzucenie i trudne emocje. Warto przemyśleć, czy przyniesie to więcej korzyści czy utrat (szczególnie, jeśli nie ma nadziei na pozytywne rozwiązanie).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza