Współżycie w dni owulacji a ciąża

Witam mam pytanie czy to ciąża?z mężem współżyliśmy w dni owulacji ale wcześniej w dole brzuchu powoływał mnie lekko po współżycia bardziej byłam u ginekologa i nie miałam stanu zapalnego powiedział że chyba to zapalenie przy miednicy wpisał mi antybiotyk 3tabl i czopki ale jak by się uspokoiło po tygodniu znów boli mnie w dole brzucha tak jak na okres ale nie mam powinnam mieć 20marca nigdy mi się nie spóźnia okres chyba że wcześniej zrobiłam test jeden wyszedł że ciąża a drugi nie

Najlepiej wykonać badanie bHCG z krwi, ewentualnie powtórzyć test ciążowy i ponownie udać się do ginekologa. Pozdrawiam