Wstydliwy mąż po 30. latach małżeństwa

jesteśmy małżeństwem 30 lat maż od paru lat zrobił się wstydliwy,mój dotyk w niektóre miejsca mu nie odpowiada,a sex tylko po ciemku.dlaczego taki się zrobił ma 57 lat

Piotr Pilarski

Warto z mężem porozmawiać. Możliwe, że jest konkretny powód o którym wstydzi się powiedzieć. W czasie rozmowy proszę być bardzo delikatną.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Na to pytanie odpowiedź zna Pani mąż i zachęcam do rozmowy z nim. Nierzadko domyślanie się przyczyn trudności, bez rozmowy z partnerem, jest jedynie gdybaniem i powoduje niepotrzebny stres.

Pozdrawiam!

Witam, mąż ma już swoje lata, być może boryka się z brakiem akceptacji zmian jakie wywołał w jego wyglądzie i funkcjonowaniu upływający czas. Zalecam akceptację i spokój w zaistniałej sytuacji no i oczywiście rozmowę w atmosferze życzliwości i zrozumienia.Pozdrawiam