Wszywka alkoholowa Disurfinalu

witam, miesiąc temu zdecydowałem sie na ''wszywke alkoholową'' wszyto mi 5 tabletek disurfinalu, moje pytanie: przez jaki okres bedzie to działac gdyz dowiedzialem sie ze za pół roku mam wesele brata i czy bede mógł wypic choc kieliszek szampana? pozdrawiam czekam na odpowiedz

Co do pewności, że wypije Pan jeden kieliszek szampana mam bardzo duże wątpliwości, czy jest to możliwe - wynika to z istoty uzależnienia od alkoholu, która polega na upośledzonej zdolności kontrolowania picia. Oznacza to między innymi, że osoba uzależniona nie jest w stanie założyć, że tym razem uda jej się poprzestać na wypiciu jednego kieliszka szampana. Owszem, czasami jej się to udaje, jednak, czy tym razem też tak będzie jest kwestią wyłącznie przypadku, dlatego osoby uzależnione, którym zależy na zachowaniu abstynencji powinny zachować całkowitą abstynencję od alkoholu.
Pewność będzie Pan miał wtedy, kiedy nie napije się Pan alkoholu.

Dla zrozumienia problemu uzależnienia od alkoholu warto podjąć terapię w Poradni Terapii Uzależnień.

Pytania dotyczące działania leku warto kierować do lekarza, który je zalecił.

Pozdrawiam
Marta Widera-Kędryna