Wybuchy duszności i wahania nastrojów

Witam serdecznie od pewnego czasu bardzo źle się czuje a mianowicie mam wybuchy dusznosci czuję jakbym miała zemdleć jeśli np. zaraz skąś nie wyjdę moja głowa jest jakaś dziwna czuję jakby zamroczenie. Nie wspomne o nastrojach z płaczu do śmiechu .Byłam u psychiatry biorę trittico cr . Dobija mnie to ,że boję się ,że te ataki dopadają wszędzie to już nie jest zycie tylko wegetacja co robić chce życ jak dawniej

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam, to dobrze ze jest Pani pod opieką lekarza. Proponuję konsultację z psychologiem. Poza leczeniem farmakologicznym, warto zastanowić się nad przyczynami Pani odczuć, reakcji. Znaleźć właściwe sposoby, metody, aby poradziła Pani sobie z tą sytuacją. Przesyłam link: https://portal.abczdrowie.pl/atak-paniki
Pozdrawiam serdecznie