Wyciek bezbarwnego płynu z odbytnicy

panie doktorze mam taki problem wycieka mi jakis płyn bezbarwny z odbytnicy co jakies 3 tygodnie i gdy zacznie leciec to mam straszny swiad i pieczenie odbytu co to może być czy to hemoroidy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pieczenie, świąd i uczucie "mokrego odbytu" mogą być spowodowane chorobą hemoroidalną. Nie można wykluczyć innych nieprawidłowości w obrębie dystalnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty chirurga, który wdroży odpowiednie leczenie.