Wyczuwanie nowych zapachów i zmęczenie jako objawy ciąży

witam:) Miałam obfity okres jak zwykle, uprawiałam sex przerywany i się zastanawiam czy pomimo np. jakiegoś większego zmęczenia i np. wyczuwania nowych zapachów mogę stwierdzić, że to ciąża?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, podane przez Panią dolegliwości nie są swoiste dla ciąży. Proszę wykonać test ciążowy w okresie około dwóch tygodni od stosunku bez zabezpieczenia. Pozdrawiam.