Wydzielina z pochwy po stosunku a ryzyko ciąży

Witam. mam pytanie zaczął mi się okres 24.01 a skonczyl 28.01 a 01.02 kochałam się pierwszy raz z chłopakiem nom i teraz 5.02 ale bez zabezpieczenia, nom wszedł we mnie glebiej i trochę we mnie był.... dziś duza ilość sluzu mi wyszla z pochwy... Co to oznacza boimy się... proszę o dobra rade:( pilnie

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Do zbliżenia doszło w dni płodne a zatem nie można wykluczyć ciąży. Proszę wykonać test ciążowy za dwa tygodnie lub w terminie planowanej miesiączki, jeśli ta się będzie opóźniać.