Wygląd suktów u 18-latka

Witam! Otóż jestem chłopakiem mam 18 lat ważę około 65kg. Problem jest nastepujący jeden sutek po lewej stronie jest normalny wypukły taki jak powinien być lecz drugi jest wklęsły. Moi koledzy nie mają tego problemu bo mają oba normalne (wypukłe). Chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak jest, jak się to leczy i do jakiego specjalisty sie zgłosić. Z góry dziekuję za podpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem rodznnym/internistą/chirurgiem. Konieczne jest przeprowadzenia badania oraz wykluczenie niepokojących zmian w badaniu USG. Jeżeli badania będa prawidłowe, należy uznać, że jest to wariant normy.