Wykapywanie moczu z cewki moczowej po oddawaniu moczu

Zauważyłem u siebie od paru miesięcy , wykapywanie moczu z cewki po oddaniu moczu. Badanie PSA, oraz badanie moczu wynik prawidłowy. Badanie TK na poziomie L4L5 widoczna wypuklina j. miażdżystego pośrodkowo-lewoboczna z uciskiem na worek oponowy od lewej i prawy korzeń n, rdzeniowego na tym poziomie. Badanie MR L4L5 wypuklina krążka m-k z uciskiem na worek oponowy zmiany zwyrodnieniowe krążka, poz S2 w kanale kręgowym torbiel oponowa 1,5 cm. Czy zmiany te mają związek z wykapywaniem moczu ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, nie powinno to powodować powyższych dolegliwości. Zalecam wykonanie badania USG jamy brzusznej i RTG oraz wizyte u urologa. Pozdrawiam