Wykluczenie nabiału przy Hashimoto

Witam, leczę sie na chorobę Hashimoto, biore euthyrox ale nadal czuję sie fatalnie. Czy leczenie moge wspomóc dieta ? Ostatnio calkowicie wykluczylam nabial czy faktycznie jest on niewskazany w tej chorobie ? A co z dieta bezglutenowa ? Ogolnie jakie sa zalecenia zywieniowe ? Bardzo proszę o kompleksową odpowiedź. Z gory dziękuje i pozdrawiam!

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

dieta przy chorobie Hashimoto ma duże znaczenie, najlepeij niech się Pani zgłosi do pobliskiego dietetyka który kompleksowo odpowie na Pani pytania i zleci odpowiednią dietę.

Witam,

choroba Hashimoto wymaga indywidualnego podejścia. Najlepiej zgłosić sie do dietetyka, który dobierze właściwą dietę.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam.Związku z tym że choroba Hashimoto potrzebuje indywidualnego podejścia proponuję udać się do dietetyka.
Pozdrawiam

Witam .Choroba Hashimoto wymaga indywidualnego podejścia dlatego proponowałabym zgłosić się do dietetyka.
Pozdrawiam Monika Konieczna