Dieta odchudzająca dla 18-latki, by schudnąć 6 kg

Mam 18 lat, szukam dla siebie diety, aby schudnąć 6 kg. Nie jadam mięsa, oraz ryb, alkohol okazyjnie, papierosów nie palę, kawy nie piję, wody piję dużo, słodyczy raczej nie, owoce sporadycznie, ale zacznę więcej jeżeli dieta będzie tego wymagać, a warzywa jadam, tak jak jajka. Jem także dużo sera. Chciałabym schudnąć jedynie sześć kilogramów. ZNajdzie się jakaś dieta dla mnie?

Witam!
Nie podaje Pani dokładnych informacji np. dotyczących Pani wzrostu, aktualnej masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Bez tych danych ciężko ustalić wskazówki. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ ;zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam,
Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam.
Proponuję udać się do dietetyka który po dokładnym wywiadzie i analizie składu ciała ułoży Pani jadłospis.
Pozdrawiam Monika Konieczna