Wykrycie złogów w pęcherzyku żółciowym

Dzień dobry, W pęcherzyku żółciowym wykryto złogi. Nie miałem żadnych objawów z tym związanych, jednak z powodu współistniejącego WZWB polecono go usunąć Jestem 3 dzień po cholecystektomii.NIestety czuje silny ból w okolicy żeber i mostka podczas oddychania. Nie mogę się wręcz wyprostować.Rany goją się bez sączenia, Brzuch miękki Wszyscy myślą, że udaje bo akurat dwóch znajomych miało ten sam zabieg i nie odczuli żadnych przykrych dolegliwości.Co może być przyczyną takiego stanu i ew co robić?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecam Panu konsultację z lekarzem prowadzącym, jedynie konsultacja i badanie lekarskie mogą dostarczyć Panu wiarygodnych informacji na temat stanu Pana organizmu. Pozdrawiam.