Wykryty nadmiar rtęci w organizmie

Dzień dobry! Mam bardzo nietypowe pytanie. Mam wykryty nadmiar rtęci w organizmie, przez co mam problemy zdrowotne. Chcę ją usunąć metodami naturalnymi- m.in kolendrą. Słyszłam, że kolendrę koniecznie trzeba łączyć z chlorellą gdyż sama kolendra nie usunie z orgaznizmu metali ciężkich, a tylko wybije je z tkanek. Chlorella jest bardzo droga- czy można ją czymś innym zastąpić w połączeniu z kolendrą, aby efekty były tak samo skuteczne...

Aleksander Ropielewski

Nie jest to pytanie do lekarza, a bardziej do osoby stosującej medycynę niekonwencjonalną. Osobiście sugerowałbym zwrócene się w kierunku metod medycyny tradycyjnej, które mają udowodnione działanie.