Badanie poziomu rtęci w organizmie

mój syn ma autyzm,miał robione badanie włosa i wyszło że rtęć jest -100%. mam pytanie czy -100% oznacza że rtęć jest w organizmie czy jej nie ma. jedni mówią że to oznacza żę nie ma jej włosach czyli że jest nie wydalana z organizmu a inni że jej nie ma wcale w organiżmie. niewiem gdzie się udać z tym wynikiem. proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu trudno określić prawidłowość zacytowanego wyniku. W celu interpretacji proszę udać się do placówki w której wykonane było badanie.