Wymagana przerwa pomiędzy zastosowaniem narkozy

Witam. Czy to prawda, ze przerwa miedzy znieczuleniami (narkoza) musi minąć pół roku? Syn miał operacje w listopadzie i teraz czego go następna. Ma 13lat Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc ustalić ewentualne przeciwwskazania do zabiegu konieczne jest dokładne badanie i ewentualne przeanalizowanie wszystkich za i przeciw zabiegowi. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.

Nie słyszałam o czymś takim. Narkoza jest potrzebna przy zabiegu chirurgicznym. Jeżeli zabieg jest koniecznością, to pop prostu trzeba to zrobić i tyle. Lekarz natomiast powinien wiedzieć kiedy i jak był pacjent poprzednio znieczulany.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!