Wymiotowanie zielonej wydzieliny u dziecka

witam . Moje dziecko leży na chirurgi dziecięcej w wrocławiu miało usuwany wyrostek w tamtym tygodniu i nadal leży w szpitalu często wymiotuje zieloną wydzieliną a lekarze każą czekać a dziecko jest coraz słabsze prosze o odpowiedz

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! NA JAKIE PYTANIE MAM ODPOWIEDZIEĆ NIE BADAJAC I OPERUJĄC ORAZ NIE ZNAJĄC STAN OBECNY DZIECKA????? zż