Wymioty u 2,5-letniej córki

Witammm pytanie. Moja 2,5 letnia coreczka od wczoraj od godz 22 wymiotuje lecz nie ma biegunki bylismy u lekarza i pani przepisala nam entROL DICOFLOR I ORSALIT.DZISIAJ RANO NA SNIADANIE ZJADLA POL KANAPECZKI I ROWNIEZ JA ZWYMIOTOWALA. NA POCZTKU WYMIOTY BYLY NORMALNE LECZ POZNIEJ WYPLUWALA TAK JAK BY GESTA SLINE

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę kontynuować leczenie wg zaleceń lekarza. Jeśli dziecko będzie dalej wymiotować, proszę udać się na kolejną wizytę do lekarza pediatry!