Wynik BACC tarczycy i USG

Dzień dobry. Niepokoi mnie pewna okoliczność.. Półtora tygodnia temu miałam biopsję BACC tarczycy w dwóch miejscach. W miejscu jednego wkłucia pojawiło się po kilku dniach zaczerwienienie i wyczuwalny pod palcem ,,guzek" przypomina to odczyn po ukąszeniu komara. Wyniku biopsji jeszcze nie ma. A z usg to : w lewej części lita hypoechogenna zmiana 18*16*20 mm oraz brzusznie na granicy z cieśnią isoechogenna niejednorodna z dyskretną otoczką hypoechogenna 13*18 mm miąższ normoechogenny.

A jakie jest pytanie??? W sprawie odczynu w miejscu wkłucia - prosze zgłosić sie do lekarza , który wykonywał biopsję lub do chirurga! Na rozpoznanie trzeba poczekac do otrzymania wyniku biopsji!!! zż