Wynik badania AST i ALT 30-latka do analizy

Witam, mam 30 lat męźczyzna ostatnio zrobiłem badania krwi Aspat35, Alat75, bilirubina całkowita 0,64 (0,30-11), GGTP 58,47(11-50),oraz Fosfataza alkaliczna 96,1(53-128,0) Martwi mnie objaw, mam na piersiach małe drobne pojedyncze naczynka czy to wskazuje na marskość? nie wiem czy mam je od dawna czy nabyłem je ostatnio, innych objawów nie mam

Lek. Katarzyna Szymczak

Z wyników podwyższony alat, wskazana kontrola za 3 miesiące, ewentualnie usg jamy brzusznej. Nadużywa Pan alkoholu? leków?
Pozdrawiam