Wynik badania bakteriologicznego wymazu z pochwy

proszę o interpretacje wynikow badania bakteriologicznego wymazu z pochwy: wyhodowany drobnoustrój S. agalactiae moze swiadczyc o nosicielstwie. Interpretacja wyyniku zalezy od objawów i stanu klinicznego pacjenta. wyhodowano grzyby drozdzopodobne-srednio liczne, lactobacillus-liczne, streptococcus agalactiae-pojedyncze. penicylyna-wrazliwy,amoxycylina-wr,erytromecyna-wr, klindamycyna-wr, ofloksacyna i tetracyklina-oporny. o co tu chodzi?

Str agalactiae wymaga leczenia tylko na kilka godzin przed porodem u kobiet niecięzarnych nie wymaga leczenia W sumie niewielka infekcja grzybicza do leczenia dopochwowego