Wynik badania histopatologicznego po operacji częściowego usunięcia tarczycy

30.03.2015r miałam operację częściowego usunięcia tarczycy. Badanie tsh z 08.05.2015r 15,50, aktualnie biorę euthyrox 88 mikogramów. wynik badania histopatologicznego (rozpoznanie- wole wieloguzkowe z ogniskami rozrostu brodawkowatego. Materiał bez zmian nowotworowych.- Opis Makroskopowy – płat z nitką o wymiarach 70x35x25 mm; płat bez nitki o wymiarach 65x40x20mm; cieśń długości 20mm), czy wynik oznacza coś złego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest prowadzenie dalszego leczenia. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po ponownym oznaczeniu TSH będzie można określić dalsze postępowanie.