Wynik badania poziomu CRP u 3-letniego dziecka

witam,moje cóka (3 letnia)miała badanie CRP, ilościowo, Morfologia krwi, CRP 1,85 czyli w normie, ale kilka parametrów jest za niskich np: Leukocyty 3,5 norma 5,5 - 15,5 tys/µl Płytki krwi 147 norma 210 - 490 tys/µl Neutrofile 1,30 norma 1,50 - 7,00 tys/µl Eozynofile 0,04 norma 0,10 - 1,20 tys/µl Limfocyty 1,77 norma 2,50 - 8,50 tys/µl Limfocyty 50,4% norma 25-50% pozostałe sa w normie, badanie miało na celu wykluczyć u cóki przeziembienie, bo osłuchowo jest czysto,ma katar i kaszel

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyną objawów może być np. infekcja wirusowa lub alergia. proponuję ponownie wraz z wynikami udać się do lekarza pediatry. być może będzie konieczność udania się do lekarza alergologa.